Dom 175+55m2, stan deweloperski, powiat gliwicki, gmina Rudziniec, Słupsko

Dodane: 16 Wrzesień 2019 08:25
3 dni temu


Zdjęcia
Dom 175+55m2, stan deweloperski, powiat gliwicki, gmina Rudziniec, Słupsko
Opis nieruchomości:
Sprzedam nowo wybudowany dom o powierzchni 175 m2 w cichej i pięknej miejscowości Słupsko, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości Niekarmia, w której znajdują się słynne stadniny koni oraz Niewiesze, która posiada piękną plażę nad jeziorem Pławniowice.
Dom położony jest na działce o wielkości 1.085 m2 i jest pierwszym z pięciu planowanych prywatnych domów jednorodzinnych na tzw. „Osadzie Jagiełła”. Budowa dwóch kolejnych rusza na wiosnę przyszłego roku. Osada położona jest w pięknym miejscu, niedaleko starego lasu dębowego, w otoczeniu przestrzeni pól uprawnych oraz zieleni, w tym pomników natury. Jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowana, położona bezpośrednio przy mało uczęszczanej drodze gminnej i w odległości 5 min jazdy samochodem od jeziora Pławniowice, 7 min od rynku malowniczego miasteczka Toszek , 10 min od autostrady A-4 oraz 30 min od centrum Gliwic.
Do domu przylega piękna drewniana wiata o wielkości 55 m2, która pomieści co najmniej 2 samochody, i z spod której można wejść bezpośrednio do domu. Dom zbudowany jest zgodnie z harmonią stron świata.
Na parterze o łącznej wielkości 95 m2 znajdują się przestronne pomieszczenia:
- salon z możliwością instalacji kominka wraz aneksem kuchennym (od strony południowo - zachodniej) - o łącznej wielkości 33 m2,
- sypialnia z wyjściem na ogród od strony wschodniej – 20m2,
- łazienka z miejscem na wannę oraz prysznic – 9 m2,
- osobna toaleta,
- przedpokój
- kotłownia,
- pomieszczenie gospodarcze mogące spełniać funkcję spiżarni, suszarni, pralni lub warsztatu – 15m2.
Pomiędzy salonem a kuchnią znajduje się wyjście na piękny zachodni drewniany taras.
W domu przewidziano ogrzewanie powietrzną pompą ciepła, na zakup której każdy kupujący może uzyskać minimum 30% dofinansowania z WFOŚ, a która w łatwy i przyjemny sposób samodzielnie utrzyma pożądaną temperaturę w domu bez względu na to czy to jest lato czy zima.
Na piętrze znajdują się 3 przestronne pokoje (2x20m2 i 16m2), garderoba oraz dodatkowy pokój (12m2), który może docelowo spełniać również funkcję łazienki.
Dom nie został wybudowany przez developera a przez osoby prywatne, które postawiły na jakość i funkcjonalność domu, wykorzystując walory działki i pięknej okolicy. Otoczony jest zielenią i posiada możliwość zagospodarowania 2 ogrodów: mniejszego od strony wschodniej, i większego od strony zachodniej.
Cena obejmuje stan deweloperski bez zasilania instalacji CO (powietrzna pompa ciepła). Stan końcowy wykończenia i cena pozostają do uzgodnienia.
Polecam i zachęcam do kontaktu. Andrzej.

Liczba pokoi: 
5
Liczba łazienek: 
2
Metraż: 
175 m2
Typ budynku: 
Wolnostojący
Rok budowy: 
2019
Materiał: 
Pustak
Liczba pięter: 
2
Ogrzewanie: 
Inne
Rynek: 
Pierwotny
Adres nieruchomości:
Jagiellońska, Słupsko, Gliwice, Śląskie
Metraż:
175 m2
Cena za m2:
2 686 zł
Cena:
470 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
697720328
  Wysłanych zapytań: 0

Domy w Gliwicach - cena sprzedaży m2 [zł]
 Ogłoszenia Premium